Aktualitet

30-vjeçari ra nga lartësia në Astir, policia jep detajet

               Publikuar në : 21:54 - 01/08/20 liberale

Një 30-vjeçar dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re.

Policia në një informacion paraprak, bën me dije se “dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back