Showbiz

3 shenjat e zodiakut më me fat në dashuri këtë javë

Shkruar nga Liberale
3 shenjat e zodiakut më me fat në dashuri këtë javë

Për tre shenjat me fat, java 15 – 21 maj premton shpresë, e cila do të vijë përmes mënyrës sesi ne i përballojmë të vështirat. Mërkuri kthehet në retrogradë, i cili do të zgjojë disa prej nesh dhe do të na kthejë në rrugën e duhur.

Jupiteri në Demi gjithashtu ka potencialin të na bëjë të ndihemi shumë të sigurt për jetën tonë të dashurisë, aq sa të mund të relaksohemi më në fund në marrëdhëniet tona. Hëna e re në datën 19 të muajit na mbush me optimizëm dhe mendim pozitiv për të cilin kemi shumë nevojë.

Por cilat janë shenjat më me fat të ditës?

Demi

Me përfundimin e sezonit të ditëlindjes suaj, argëtimi është në qendër të ditëve. Ju fokusoheni në atë që dëshironi të bëni dhe ajo që dëshironi është të jeni të pranishëm në të gjitha momentet e bukura. Në të njëjtën kohë, këto ditë jeni shumë përbuzës dhe nuk e merrni seriozisht gjithçka që ndodh. Gjërat po përmirësohen në punë dhe ju ndiheni sikur po merrni më shumë. Është një javë e mirë për ju, të cilën do mund ta ndani me të dashurit tuaj.

Virgjëresha

Kjo është një nga ato javët kur ndiheni mirënjohës për gjithçka rreth jush, veçanërisht për njerëzit në jetën tuaj. Aq më tepër për ata që i durojnë marrëzitë tuaja. Ju e doni shumë partnerin tuaj dhe gjatë javës 15 – 21 maj 2023, do të ndiheni sikur keni arritur xhekpotin me marrëdhënien tuaj. Ju keni kaluar kaq shumë së bashku dhe shpesh nuk e lini të kuptojë se sa shumë e doni dhe e vlerësoni. Ndërsa do ta kuptoni se është e vështirë të bashkëjetoni me qetësi në çdo gjë me të, nuk do ta mohoni që ai është gjysma juaj tjetër. Ju ndjeni se dashuria "ju gjunjëzon", por kjo është ajo që keni kërkuar prej kohësh.

Shigjetari

Edhe ju jeni në një udhëtim mirënjohjeje pasi mendoni se kjo javë është më pozitive se shumë të tjera dhe për shumë arsye. Ju ndiheni të dashuruar dhe mirënjohës, por ajo që me të vërtetë ju mban të ecni gjatë javës 15 – 21 maj është të dini brenda vetes se nuk jeni vetëm. Keni dikë që e doni dhe vështirë se mund ta besoni se sa me fat jeni. Ky person është drita e jetës suaj dhe ju do të bëni gjithçka për të. Dashuria juaj do jetë e ndërsjellë, ndërsa një surprizë e vogël do ju bëjë ta vlerësoni edhe më shumë personin që keni pranë. Pavarësisht se çfarë po ndodh në jetën tuaj, ju keni të dashurin tuaj dhe jeni shumë mirënjohës për këtë. Kjo është një javë e bukur që ju bën të ndiheni të gjallë dhe të dashur./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH