Showbiz

3 shenjat e horoskopit që do të kalojnë një fundjavë të mrekullueshme

Shkruar nga Liberale
3 shenjat e horoskopit që do të kalojnë një fundjavë

Të shtunën, më 18 shkurt, Mërkuri formon një sekstil me Jupiterin, një aspekt veçanërisht me fat dhe pozitiv për marrëveshje të reja, diskutime dhe negociata. Të dielën, Dielli kalon në shenjën e Peshqve, duke mbyllur një vit astrologjik dhe duke hapur rrugën për një të ri.

Me aspektet planetare që favorizojnë marrëveshjet dhe diskutimet, lajmet e mira janë afër dhe të gjitha shenjat parashikohen të kenë dy ditë të bukura. Por kush do të jetë më me fat?

Demi

Kjo fundjavë do të jetë shumë sociale dhe argëtuese për ata që i përkasin shenjës së Demit, për sa kohë që planet e tyre përfshijnë të tjerë të rëndësishëm në jetën e tyre, siç është marrëdhënia e tyre. Mundësia juaj për të takuar njerëz dhe për t'u argëtuar është këtu dhe nëse nuk jeni në një lidhje mund të prisni njohje interesante.

Akrepi

Një nga shenjat më të preferuara këto ditë janë Akrepat. Në fundjavë sensualiteti dhe romanca rritet. Dita e Shën Valentinit mund të ketë kaluar, por ju do të kaloni dy ditë të mrekullueshme me partnerin tuaj dhe nëse nuk jeni në një lidhje për momentin, përgatituni për shumë argëtim dhe, ndoshta, një njohje që do t'ju bëjë zemrën t'iu rrahë. Në fakt, ju jeni gati të falni veten për gjërat që nuk ju shkuan mirë deri tani dhe vazhdoni përpara.

Peshqit

Me ditëlindjen tuaj afër, humori juaj është ngritur. Ndaj lini mënjanë egon dhe përdorni sharmin tuaj për të kaluar një kohë të mirë. Sensualiteti mund ta pushtojë marrëdhënien tuaj, por nëse nuk i përkisni klubit të përkushtuar, relaksohuni, lini mënjanë presionet dhe shijoni interesin që një person i caktuar shkakton në fytyrën tuaj./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH