Aktualitet

3 raste të reja në Përmet, infektohet një tjetër punonjëse e OSHEE

               Publikuar në : 16:26 - 09/07/20 liberale

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar ditën e sotme se janë konfirmuar me koronavirus 3 rastet të reja në qytetin e  Përmetit.

Rastet e reja janë djali dhe babai i arkëtares së OSHEE, e konfirmuar për covid-19 tre ditë më parë.

Po ashtu, pozitiv ka dalë edhe një tjetër arkëtare e OSHEE së këtij qyteti.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back