Aktualitet

28-vjeçari gjendet i pajetë, familjarët denoncuan në polici vetëmbytjen e tij

Shkruar nga Liberale
28-vjeçari gjendet i pajetë, familjarët denoncuan në

Një 28-vjeçar është gjetur pa shenja jete në ujëmbledhësin e centralit në fshatin Çidhën, në zonën e Dibrës.

I riu raportohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Sipas njoftimit të policisë, kanë qenë familjarët ata që kanë denoncuar se 28-vjeçari me inicilet B. T. mund të jetë vetëmbytur.

Grupi hetimor dhe policia po vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH