Aktualitet

26-vjeçarja e pranon: Pritën ndaj Hekuran Billës e kam bërë për para

Shkruar nga Liberale
26-vjeçarja e pranon: Pritën ndaj Hekuran Billës e kam

26-vjeçarja, Adjola Lakra e cila është arrestuar pasi dyshohet si bashkëpunëtore në vrasjen e biznesmenit Hekuran Billa ka pranuar krimin.

“Me Sebastiano Malin kam miqësi. Ai më kërkoi të njihesha me Hekuran Billën dhe të krijoja miqësi me të. Për këtë më ofroi para. Kam rreth 1 vit që shoqërohesha me Billën”, mësohet të jetë shprehur ajo. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH