Aktualitet

25-vjeçari gjendet i mbytur në liqenin e Belshit

Shkruar nga Liberale
25-vjeçari gjendet i mbytur në liqenin e Belshit

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur në Belsh të Elbasanit. 25-vjeçari me inicialet E.H banues në Belsh, është gjetur i mbytur në liqen.

Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Në liqenin e Belshit nga shërbimet e policisë është gjendur i mbytur shtetasi E.H., 25 vjeç, banues në Belsh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH