LIfe Style

22 vjeçari hedh BMW-në lumë, sepse donte Jaguar

               Publikuar në : 11:28 - 14/08/19 LP

Ndodh edhe kështu, të “mbysësh” paratë për shkak të një teke. Një 22-vjeçar nga India, me emrin Akash, ka futur makinën në ujë dhe e ka filmuar duke u fundosur.

Më pas videon ia ka dërguar babit të tij, ku i tregonte se çfarë ndodh nëse nuk ble dhuratën e duhur.

Ngjarja ka tërhequr vëmendjen e mediave, dhe prindërit kanë deklaruar për Fox News se ata e dinin që Jaguari ishte më i preferuar, por BMW-në mund ta përballonin me paratë që kishin për të birin,  ndaj prisnin që ai të kënaqej dhe me të.

Disa kalimtarë u përpoqën shumë që ta nxjerrin nga uji, por nuk patën sukses. BMW-ja mbeti në fund të lumit, ndërsa djali u arrestua nga policia./Gazeta Liberale

2-26 1-29 5-23
<
>
(Visited 78 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *