Aktualitet

18-vjeçarja hidhet nga kati i 3-të, dërgohet me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
18-vjeçarja hidhet nga kati i 3-të, dërgohet me urgjencë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Tiranë. Një 18-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i pallati ku banon, duke tentuar t’i japë fund jetës.

E reja është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.08.2020, rreth orës 13:15, në rrugën “Metush Luli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i pallatit ku banon shtetësja K.Q., 18 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH