Aktualitet

149 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orë

Shkruar nga Liberale
149 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë lajmëron se në 24 orët e fundit, në Shqipëri, janë shëruar nga koronavirusii 542 persona dhe ka pasur 149 raste të reja.

Po ashtu, MSH thekson se në orët e fundit humbën jetën nga Covid, 3 njerëz.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH