Showbiz

Sa kushtoi fustani i Kiarës në dasmë?

Shkruar nga Liberale

Kiara dhe Luizi ishin të ftuar së bashku me nënën e këngëtarit në një dasmë të kushëririt të tyre.

Kiara kishte veshur një fustan rozë pak të gjerë dhe me një fjongo dekoruese e sigurisht mori vëmendjen me paraqitjen e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH