Showbiz

FOTO/ “Në shtëpinë tonë”, Kiara dhe Luizi e marrin seriozisht lidhjen (blejnë apartament të ri)

Shkruar nga Liberale

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito pas përfundimit të Big Brother VIP janë folur përfolur në mediat rozë, edhe mbi faktin nëse janë martuar apo jo, sepse martesa e tyre nuk figuron në dokumente zyrtare.

Përkundrejt këtyre zërave, çifti duket se janë në negociata për të blerë shtëpinë e tyre të re.

Ata janë fotografuar në mëngjes me një agjente imobiliare. Ndërkohë, ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni në tarracën e bashkisë së Tiranës më 6 maj, pak orë pas finales së BBV, çmimin e madh të së cilit e mori sërish Luiz Ejlli.

Luiz Ejlli na ka zbuluar një foto nga prapaskenat me filmin e shumë pritur. Ai shihet teksa shikon skenarin, e krah tij është Olta Gixhari. ”Filloi”- shkruan ai.

Filmi në fjalë pritet të finaliozhet shumë shpejt dhe brenda pak muajve të lancohet për publikun. Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve të familjeve të tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH