Showbiz

Aurela Gaçe tregon se me cilin prej kolegëve nuk flet

Shkruar nga Liberale
Aurela Gaçe tregon se me cilin prej kolegëve nuk flet

Diva e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe, ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale, kryesisht dhe për marrëdhënien me kolegët.

Ajo tregoi se me cilët prej tyre ka komunikim por pa zgjedhur të japë një emër konkret.

“Nuk kam kolegë që nuk flas. Mbase nuk kam shoqëri apo raporte miqësore me disa, por me kolegët që kam punuar jam shumë mirë me të gjithë.

Ka pasur momente që i kam treguar vendin, apo keqkuptime të vogla, po unë jam nga ato natyra që ta them në sy, por nuk mbaj inat, fal”, u shpreh ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH