Aktualitet

Qëllohet me armë brenda një zyre elektorale të PD në Kavajë

Shkruar nga Liberale
Qëllohet me armë brenda një zyre elektorale të PD në

Qëllohet me armë brenda një zyre elektorale të PD në Kavajë. Incidenti i rëndë ka ndodhur para pak minutash, teksa mësohet se ka mbetur i plagosur një person.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Në vend janë mbledhur dhjetëra qytetarë, teksa ndodhet dhe kandidatja e PD Grida Duma.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH