Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: 110 mijë vende të reja pune

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: 110 mijë vende të reja pune

Kryetari i PD Lulzim Basha ka prezantuar dje planin ekonomik të PD me sloganin “Shqipëria fiton”, duke prekur një nga një të gjitha angazhimet siç i quajti ai që do të marrë përsipër si kryeministër dhe ekipi i tij.

Basha tha se ky program vjen pas rreth 2 viteve punë me ekspertët më të mirë të ekonomisë, financave, turizmit, shëndetësisë, çështjeve sociale dhe me partnerët ndërkombëtarë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH