Aktualitet

Veshjet e VIP-ave më të famshëm për Halloween

Shkruar nga Liberale
Veshjet e VIP-ave më të famshëm për Halloween

31 tetori është festa e Halloweenit. Legjenda thotë se shpirtrat që kishin vdekur gjatë atij viti mblidheshin së bashku për t’u përzier me botën e të gjallëve dhe më pas për të nisur rrugën drejt një bote tjetër.

Festë që festohet në të gjithë botën, por te VIP-at ajo vjen një ditë më përpara, ndoshta për t'iu dhënë  ide fansave të tyre për kostumin që do të zgjedhin.

Ja disa nga VIP-at më poshtë./Gazeta Liberale

[gallery size="full" gss="1" columns="1" ids="1098724,1098726,1098727,1098729,1098730,1098731,1098732"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH